Avustralyalı Pat Cummins, İkinci Hindistan Testi İçin Mücadele Eden David Warner’ı Destekliyor

amazing

New member
Avustralyalı kaptan Pat Cummins, Perşembe günü David Warner’ın vuruş formuyla ilgili endişelerini giderdi ve açıcının Hindistan’a karşı bu haftaki ikinci testinde oynayacağından emin olduğunu söyledi. Solak Warner, geçen hafta Nagpur’da bir ve 10 sayı attı ve Melbourne’de Güney Afrika’ya karşı Boxing Day Testinde 200 puan aldığından beri form mücadelesi veriyor. Cummins, Warner’ın Cuma günü başlayacak Yeni Delhi Testine dahil edilmesiyle ilgili olarak “Ben bir seçici değilim. Bir toplantı yaptıklarını sanmıyorum ama eminim Davey orada olacaktır,” dedi.

“Bu yıl Boxing Day Test’te rakibe karşı baskı uyguladığında gördünüz. O kadar iyi top alamıyorsunuz, bu yüzden bunu biliyor. Eminim bu, oyunun bir parçası olacaktır. onun planı,” dedi Cummins.

“Burada gerçekten iyi vuruş yapıyor. Öndeyken bile onun harika olduğunu düşündüm.

“Ortada dönen bowling hakkında çok fazla konuşma olduğunu biliyorum, ancak bu yeni topla bazen vuruş yapmanın en zor zamanı da oluyor.”

Avustralya, Nagpur’daki dört maçlık serinin ilk Testinde bir seansta 91 sayı ile üç gün içinde bir vuruş sırası ve 132 turla mağlup oldu.

Marnus Labuschagne ve Steve Smith, aksi takdirde kasvetli bir vuruş gösterisinde biraz mücadele gösterdiler, ancak Cummins, başka bir dönüş dostu sahada bir geri dönüş konusunda umutlu kaldı.

Cummins, topa vuran adamlarının planları hakkında “Planlamanın gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum ve şimdi oraya gidip bunu yapmakla ilgili ve bazen bu, hesaplanmış bir risk alacak kadar cesur olabilir,” dedi.

“Gerçekten iyilerdi, planlarında gerçekten güçlüler, gerçekten iyi eğitildiler, bu yüzden nasıl gideceğimizi göreceğiz.”

‘Ne kadar iyi olduğunu göster’

Avustralya’nın, spinner Matthew Kuhnemann, geri dönen hızlı atıcı Mitchell Starc ve çok yönlü Cameron Green ile yan tarafta bir yer için savaşırken, Nagpur sarhoşluğundan değişiklikler yapması bekleniyor.

Cummins, “Sağ elini kullanan birine sahip olmak yardımcı oluyor ve (Green) beşinci bowling seçeneğimizi sunmak da yardımcı oluyor, o büyük bir oyuncu,” dedi Cummins.

“Hala o sakatlıktan dönüyor, sert bir topla yakaladığı sadece birkaç seansı oldu. Nasıl ayağa kalkacağını göreceğiz.”

Cummins, Starc’ı bu koşullarda “dünyanın önde gelen” atıcısı olarak nitelendirdi, ancak teste girerken tüm seçeneklerin açık olduğunu söyledi.

Spinner Todd Murphy, Nagpur’da ilk kez 7-124 rakamlarına sahipti ve Cummins, koşullardan en iyi şekilde yararlanmak için iplikçilerine bir kez daha meydan okudu.

Cummins, “Avustralya’da çoğunlukla wicket bowlinginin üzerinde olduğu son maçta bile çok sayıda küçük kapı bowlingi gördük,” dedi.

“Bu biraz ayarlama, ama bazı açılardan daha iyi olamaz. Orada dönen bir küçük kapınız var, ne kadar iyi olduğunuzu gösterebilirsiniz.”

(Bu hikaye Haberler personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Günün Öne Çıkan Videosu

Yemek yiyen, uyuyan ve kriket hayali kuran genç kızlar

Bu yazıda bahsedilen konular