IPL 2024 Puan Tablosu, Turuncu Şapka, Mor Şapka: Chennai Süper Krallarının Mumbai Kızılderililerine Karşı Galibiyeti Punjab Krallarına Fayda Sağlıyor

amazing

New member
IPL 2024: CSK, Pazar günü MI'yi 20 koşuyla yendi.© BCCI

Sri Lankalı tempo oyuncusu Matheesha Pathirana'nın en iyi IPL rakamları, Pazar günü Wankhede Stadyumu'nda oynanan maçta Chennai Super Kings'in Mumbai Kızılderililerini 20 koşuyla mağlup etmesiyle Rohit Sharma'nın dövüş yüzyılını gölgede bıraktı. Rohit'in yenilmezlikteki kahramanca yüzyılına rağmen Mumbai, Chennai tarafından belirlenen hedefin oldukça gerisinde kaldı. Pathirana, Ishan Kishan'ı (23), Suryakumar Yadav'ı (0), Tilak Varma'yı (31) ve Romario Shepherd'ı (1) 28'e 4 rakamlarını kaydetmeleri için görevden aldı. CSK'nın 4'te 206'sına yanıt olarak MI, 6'da 186 ile sınırlandırıldı.

Maçın sonucunda puan tablosunda sadece bir değişiklik görüldü; MI 8. sıraya gerilerken, Punjab Kings 7. sıraya yükseldi.

Günün erken saatlerinde Kolkata Knight Riders, Lucknow Super Giants'ı 8 kaleyle mağlup etti. CSK Pazar günkü galibiyete rağmen üçüncü sırada kaldı. Bu arada KKR, CSK kadar puanla ancak daha iyi bir net koşu oranıyla ikinci sırayı aldı.

IPL 2024 Puan Tablosunu buradan kontrol edin:

Haberler'den Son ve Son Dakika Haberleri

Virat Kohli, 6 maçtaki 319 koşuyla en skorerler listesinin zirvesinde kalırken, Yuzvendra Chahal, 6 maçtaki 11 kaleyle kaleciler listesinin başında yer aldı.

En çok gol atanlar:

Önde gelen wicket alıcıları:

Matheesha Pathirana, Pazar günü CSK'nın MI'yı yenmesini sağladıktan sonra Maçın Oyuncusu ödülünü aldı. “Güç oyununda bowling oynarken oldukça gergindim. Bana sakin kalmam ve işimi yapmam söylendi, bu da bugün bana güven verdi. Sonuçlar hakkında çok fazla düşünmüyorum, sadece kendi performansımla ilgileniyorum. İcra ediyorum, ödüllerimi alacağım. Bazen vuruculara göre planlarımı değiştirmek zorunda kalıyordum. İki hafta önce ufak tefek sıkıntılarla boğuşuyordum ama destek ekibinin hepsi beni destekledi ve formumun ana nedeni de bu. ” dedi Sri Lankalı hız oyuncusu.

Bu makalede bahsedilen konular