Mumbai Kızılderilileri Tam Kadrosu: WPL Müzayedesi 2023’ten Sonra MI Oyuncularının Tam Listesi

amazing

New member
Harmanpreet Kaur, WPL müzayedesinde Mumbai Kızılderililerine katıldı© AFP

Mumbai Kızılderilileri, Pazartesi günü WPL müzayedesinde Hintli kadın kriket takımı kaptanı Harmanpreet Kaur’u aldı ve İngiliz uluslararası Nat Sciver için rekor bir meblağ ödedi. Harmanpreet 1,8 Rs’ye giderken, Sciver kendisine 3,2 Rs ödendiği için Avustralya’nın çok yönlü oyuncusu Ashleigh Gardner ile birlikte en yüksek denizaşırı ortak oyuncu oldu. Harmanpreet’in yanı sıra, diğer iki Hintli uluslararası şirket – Pooja Vastrakar ve Yastika Bhatia – da önemli fiyat etiketleri çekti.

Sports 18’e konuşan Harmanpreet, “Kendimi harika hissediyorum, Mumbai Kızılderililerinin IPL’de her zaman başarılı olduğunu gördüm ve şimdi takımın bir parçası olma fırsatım da var” dedi.

“Bence bu hepimiz için oyunun kurallarını değiştirecek çünkü bu baskıyı yaşayacağız. [for] ilk defa. Çok heyecanlıyım ve aynı zamanda bu sadece Hindistan’da değil, kadın kriketini de tamamen değiştirecek. [but] dünya kriketinde bile. Hepimiz Mumbai’ye geliyoruz ve umarım çok destek alırız. Mumbai Kızılderilileri hayranları her zaman harika olmuştur ve gerçekten dört gözle bekliyoruz [to experiencing it].”

Bombay Kızılderilileri Kadroyu Tamamladı:Harmanpreet Kaur (INR 1,8 crore), Nat Sciver (INR 3,2 crore), Amelia Kerr (INR 1 crore), Pooja Vastrakar (INR 1,9 crore), Yastika Bhatia (INR 1,5 crore), Heather Graham (INR 30 lakh), Isabelle Wong (INR 30 lakh), Amanjot Kaur (INR 50 lakh), Dhara Gujar (INR 10 lakh), Saika Ishaque (INR 10 lakh), Chloe Tryon (INR 30 lakh), Humaira Kazi (INR 10 lakh), Priyanaka Bala (INR 20 lakh), Sonam Yadav (10 lakh INR), Neelam Bisht (10 lakh INR), Jitumoni Kalita (10 lakh INR)

Günün Öne Çıkan Videosu

Sentetik Çimler Kerala Sporcuları İçin ‘Geleceğin Oyun Alanları’ Oluyor

Bu yazıda bahsedilen konular