'Aynı Taraftar Beni de Ailemi de İstismar Edecek': RCB Yıldızı Tarafta Oynamanın Nasıl Bir Şey Olduğunu Açıklıyor

amazing

New member
Virat Kohli ile Royal Challengers Bengaluru hayranının dosya fotoğrafı.© AFP

Royal Challengers Bengaluru, IPL'deki en güçlü hayran kitlelerinden birine sahip. Takım ilk 16 yılda tek bir IPL bile kazanamasa da destek sarsılmıyor. Royal Challengers Bengaluru'nun kadın takımı yakın zamanda Kadınlar Premier Ligi'ni kazandı. RCB destekçilerinin erkek çayının IPL'deki başarıyı tekrarlayacağına dair umutlarını artırdı. Dinesh Karthik RCB'nin çok önemli bir üyesidir. Son zamanlarda Ravichandran Ashwin ile etkileşimde olan Dinesh Karthik, RCB hayranlarıyla ilgilenmekten bahsetti.

“RCB hayranları sadık kişilerdir. Onlar aslında bir ailedir ve bunu hem iyi hem de kötü anlamda söylüyorum. İşin iyi tarafı, gittiğinizde, ne olursa olsun, içeri girersem adıma tezahürat yapacaklar ve bana şöyle hissettirecekler. Ben dünyanın en iyi oyuncusuyum. Genç Shreyanka Patil ve Elysse Perry bunu hissediyor olmalı. Bununla demek istediğim şu ki dış dünya senden asla vazgeçmeyecekler. Aranızda bir kavga varsa söyleyin bilirsiniz Karthik, YouTube kanalında Ravichandran Ashwin'e şöyle konuştu: “Bazı takımlar “Oh, X iyi bir oyuncu değil” derlerse o kişinin üzerine saldıracaklar.”

“Kişisel düzeyde, aynı hayran bana bire bir not vermek yerine her gün sessizce mesaj atarak taciz edecek. Eğer RCB için iyi bir performans gösteremezsem bana sert davranacak; beni ezecek, Sadece ben değil, ailem ve hayatımda kim mümkün olursa olsun, dış dünyaya bir RCB oyuncusundan vazgeçmeyecekler.

“Onlar için bu çok özel ve 16 yıldır mücadele eden bir takım için ne kadar da büyük bir taraftar kitlesine sahipler! Söylediğim gibi gerçek dışı bir taraftar kitlesine sahipler. Birçok takımın parçası oldum. Hepinizi biliyorsunuz. çoğunun hayranları var ama RCB inanılmaz.”

Bu makalede bahsedilen konular