IPL 2024 Puan Tablosu: Lucknow Süper Devlerin Kaybı Chennai Süper Kralların Kazanımıdır

amazing

New member
IPL 2024: LSG, Cuma günü Ekana Kriket Stadyumu'nda DC'ye 6 wikcet farkla yenildi.© BCCI

Avustralyalı Jake Fraser-McGurk, Cuma günü Ekana Kriket Stadyumu'nda Delhi Capitals'ın Lucknow Super Giants'ı altı kaleyle mağlup etmesi sırasında topla göz kamaştıran spinner Kuldeep Yadav'ın ardından IPL'deki ilk maçında yarım asırlık kavgacı bir gol attı. Kuldeep'in (20'de 3) üç wicket vuruşuyla cızırdamasının ardından, mücadele eden LSG'yi 7'de saygın bir 167'ye yönlendiren, Ayush Badoni'nin 35 top üzerinden 55'i oldu. Fraser-McGurk (35 topta 55) ve kaptan Rishabh Pant (41), maçı ev sahibi takımın elinden almak ve DC'nin sezondaki ikinci galibiyetini garantilemek için 77 turluk bir ortaklık kurdu.

Galibiyet DC'nin bir yer edinmesine ve puan tablosunda dokuzuncu sıraya yükselmesine yardımcı oldu. Royal Challengers Bengaluru böylece en alt sıraya geriledi.

Bu arada LSG'ye olan yenilgi, Chennai Super Kings'in üçüncü sıraya yükselmesiyle dördüncü sıraya gerilemeleri anlamına geliyordu.

Güncellenen IPL 2024 puan tablosuna buradan bakın:

Haberler'den Son ve Son Dakika Haberleri

RCB'den Virat Kohli, 319 koşuyla Turuncu Şapkaya sahipken MI'dan Jasprit Bumrah, 5 maçta 10 kaleyle Mor Şapkaya sahip.

Turuncu Kapak Listesi:

Mor Kapak Listesi:

Cuma günü LSG'ye karşı Maçın Oyuncusu ödülünü alan Kuldeep Yadav şunları söyledi: “Formsuz olduğumda zorlandım. İlk maçta sakatlandım ve takımın orta sahada mücadele ettiğini görmek zordu. Krediyi korumak Patrick'e gidiyor.” kondisyonumu artırın ve beni çabuk hazırlayın. Üçü de önemli wicket'lerdi, koşu hızını kontrol etmek için ortadaki wicket'leri almak çok önemliydi. Birinci ve ikinci wicket'i beğendim, Pooran'a ve bunun için infazına karşı çok oynadım Haklıydı. Planlarım konusunda açıktım, bir spinner olarak benim için sadece uzunluk önemli. Çok net ve becerilerime güveniyorum. DRS çağrısının 50/50 olduğunu hissettiğimde, bunun için çabalıyorum ama daha fazlası olduğunda 60/40 oranında Rishabh'ı dinleme eğilimindeyim. Bir bowling oyuncusu olarak elbette DRS'yi mümkün olan her yere götürmek istersiniz.”

Bu makalede bahsedilen konular