Kızgın Sunil Gavaskar, Virat Kohli'nin Rant'ını Patlatıyor. “Gündeminiz Yok, Dışarıdan Gelen Gürültüye Neden Cevap Veriyorsunuz” Diyor

amazing

New member
Eski Hint kriket takımı kaptanı Sunil Gavaskar, Cumartesi günü eleştirmenler hakkındaki son yorumlarından dolayı Virat Kohli'ye daha önce hiç duyulmamış bir saldırı başlattı. “Pek değil, vuruş oranlarından ve benim spini iyi oynamadığımdan bahsedenlerin hepsi bu şeylerden bahsediyor. Bana göre bu, takım adına maçları kazanmakla ilgili ve bunu 15 yıldır yapmanızın bir nedeni var. Yıllardır bunu her gün yaptınız, takımlarınız için maçlar kazandınız, eğer kendiniz bu duruma düşmediyseniz, oturup kutudaki oyun hakkında konuşabileceğinizden pek emin değilim. Kohli bir IPL maçı sonrasında şunları söyledi: “Benim için insanlar her gün varsayımları hakkında konuşabilirler, ancak her gün bunu yapanlar neler olduğunu biliyorlar ve bu benim için artık bir tür kas hafızası.” dedi.

Sunil Gavaskar, Cumartesi günkü RCB-GT maçı öncesinde röportaja değindi ve sert bir saldırı başlattı. Vuruş efsanesi, bu tür yorumların uzman olarak çalışan eski kriketçilerin bilgisine doğrudan hakaret olduğunu düşünüyordu. Sunil Gavaskar'ın konuşması boyunca Virat Kohli'nin görselleri bölünmüş ekranda gösteriliyordu.

“Yorumcular yalnızca vuruş oranı 118 olduğunda sorguladılar. Pek emin değilim. Çok fazla maç izlemiyorum, dolayısıyla diğer yorumcuların aksi yönde ne söylediğini bilmiyorum. Ama gelip açarsanız ve sonra yaparsanız Star Sports'tan Gavaskar, “14'ünde veya 15'inde çıktığınızda 118'lik bir vuruş, yani bunun için alkış istiyorsanız bu biraz farklı” dedi.

Gavaskar kohli'ye sahip pic.twitter.com/g5j2WiVtJW

— ' (@Dhoniverse_) 4 Mayıs 2024
Kohli gibi yıldızların, eğer umursamıyorlarsa 'dışarıdan gelen gürültüye' tepki verme zahmetine girmemeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

“Bütün bu adamlar 'ah, dışarıdaki gürültü umurumuzda değil' diyor. Accha! O zaman neden dışarıdan gelen gürültüye ya da her ne ise ona cevap veriyorsun. Hepimiz çok fazla kriket değil de biraz kriket oynadık. “Bizim gündemimiz yok. Gavaskar, “Sevdiğimiz ya da sevmediğimiz bir şey yok, aslında olup bitenler hakkında konuşuyoruz” dedi.

Yani Gavaskar saab'a göre, her gün kaç kişi Kohli için ağlarsa ağlasın, Kohli kendisini eleştirenlere yanıt vermemeli pic.twitter.com/9yiAYtXrg8

— POTT (@KlolZone) 4 Mayıs 2024
Eski Hint kriket takımı kaptanı, IPL'nin resmi yayıncılarını Kohli'nin röportajını defalarca gösterdikleri için bile eleştirdi.

“Umarım Star Sports, o klip gösterildiğinde eleştirmenleri sorguladığında, eleştirmenlerin sizin yorumcularınız olduğunu anlar. Kendi yorumcularınızı küçümseyen kişiyi göstermeniz için bunun harika bir şey olduğundan emin değilim. Bunu yeterince gösterdim, herkes mesajı aldı, eğer bir kez daha gösterirsen çok hayal kırıklığına uğrarım.”

Bu makalede bahsedilen konular