“Sizin İçin En İyi Dilekler…”: Başbakan Narendra Modi’nin Özel Günler Öncesinde Cheteshwar Pujara’ya Mesajı

amazing

New member
Başbakan Narendra Modi, Cheteshwar Pujara ve kriket oyuncusunun eşi Puja ile birlikte.© heyecan

Kıdemli Hindistan orta sıra vurucusu Cheteshwar Pujara, Cuma günü Delhi’de başlayacak olan Border-Gavaskar Trophy’nin Avustralya’ya karşı ikinci maçında 100. Testini oynayacak. Pujara, Sachin Tendulkar (200 Test) ile 100 veya daha fazla Test oynayan 13. Hintli olacak. İlk Testine 2010’da Avustralya’ya karşı çıktı ve o zamandan beri profesyonel kariyerindeki çukurları sıkı çalışma ve kararlılıkla aşarak o zamandan beri en uzun formatta hesaplaşmaya devam etti.

Test maçı öncesinde Pujara ve eşi Puja, Salı günü Başbakan Narendra Modi ile bir araya geldi. Pujara, “Sayın Başbakanımız Shri @narendramodi ji ile tanışmak bir onurdu. 100. Testimden önce etkileşim ve cesaretlendirmeye değer vereceğim. Teşekkürler @PMOIndia,” diye tweet attı Pujara.

Başbakan Modi tweet’e yanıt verirken “Bugün Puja ve sizinle tanıştığıma memnun oldum. 100. Testiniz ve kariyeriniz için en iyi dileklerimle. @cheteshwar1,” yazdı.

Bugün Puja ve sizinle tanıştığıma memnun oldum. 100. sınavınız ve kariyeriniz için en iyi dileklerimle.@sevgili1 https://t.co/Ecnv7XWLfv

— Narendra Modi (@narendramodi) 14 Şubat 2023
Pujara, ailesinin kendisini stadyumda tezahürat etmek için orada olacağı yaklaşan dönüm noktasında ESPNCricinfo’ya şunları söyledi: “Evet, bu benim 100. Test maçım olacak ama yine de takım için yapacak bir işin var ve sen buna odaklan. biraz daha Avustralya’ya karşı önemli bir seri oynuyoruz.

Pujara, “Evet, ikinci test benim 100. testim olacak, ancak bundan sonra WTC finaline kalifiye olmak için kazanmamız için çok önemli olacak iki test daha olacak.” uzun profesyonel kariyer.

Beş günlük oyun kişinin karakterini, sabrını ve mizacını sınırlarına kadar test ettiğinden, disiplinin Test kriketinde üstünlük sağlamanın en büyük ayrıcalıklarından biri olduğunu ekledi.

PTI girişleri ile

Günün Öne Çıkan Videosu

7 Yaşındaki Kızın Hayali Uluslararası Kriket Oynamak

Bu yazıda bahsedilen konular